Lekár - rádiológ

Nemocnica svätého Michala, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy 2097,60€, ostatné mzdové náležitosti budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie špecializovaných vyšetrení a konziliárnej činnosti pomocou diagnostického zobrazenia na spoločných vyšetrovacích a liečebných zložkách v rádiodiagnostike s použitím zložitej prístrojovej techniky podľa predpísaných metód.

Ponúkame prácu v novom zdravotníckom zariadení s moderným prístrojovým vybavením a veľmi dobrou interdisciplinárnou komunikáciou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

atestácia v odbore rádiológia, so skúsenosťami s prácou na CT, USG a klasickej skiagrafii, MR a MMG vítané, respektíve možnosť u nás si doplniť skúsenosti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Satinského 1
811 08 Bratislava
ID: 689497   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy 2097,60€, ostatné mzdové náležitosti budú upresnené na osobnom pohovore.