Referent pre verejné obstarávanie

Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach

Miesto práce
Nemocnica s poliklinikou Bojnice, Nemocničná, Bojnice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
861 € + príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia celého procesu verejného obstarávania, vrátane predprípravy a plánovania VO
- zadávanie zákaziek podľa z. č. 343/2015 Z.Z.
- organizovanie a vyhodnocovanie ponúk v procese VO
- plnenie povinností voči Úradu pre verejné obstarávanie
- znalosť legislatívy súvisiacej s VO

NsP ponúka v rámci sociálneho programu zamestnanecké výhody a to peňažné príspevky zo sociálneho fondu za dohodnutých podmienok.

žiadosti o prijatie posielať na adresu NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach, odbor RĽZ, Nemocničná 2, 972 01 Bojnice alebo na e-mailovú adresu [email protected] ,
- k žiadosti priložiť profesijný životopis, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona

Požiadavky na zamestnanca

znalosť zákona o verejnom obstarávaní, znalosť MS Office, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť

Poskytovanie ambulantnej a ústavnej liečebno-preventívnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3634751  Dátum zverejnenia: 2.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 861 € + príplatok