Fyzioterapeut

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Miesto práce
LRS ZVJS v Omšení, Omšenie-Pri priehrade - Ostrý vrch
Termín nástupu
01.11.2018
podľa zákona č. 553/2003 Z.z. v 8.platovej triede osobitnej stupnice zdravotníckych pracovníkov+ osobné ohodnotenie (t.j. od 620.-€ a viac podľa dĺžky odbornej praxe, od 1.1.2019 zvýšenie o cca 130.-€, od 1.1.2020 zvýšenie o 10 percent.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná činnosť fyzioterapeuta v rekreačnom zariadení so sídlom v Omšení.

Pevná pracovná doba v jednozmennej prevádzke, stravovanie, sociálny systém, dovolenka o týždeň viac pre všetkých bez ohľadu veku a iné na pohovore. Stabilná práca na neurčitý čas už po roku, priznanie najvyššieho platového stupňa bez ohľadu praxe, možnosť priznania osobného príplatku ihneď po nástupe, vlastné rekreácie, vlastný wellness a telocvičňa a iné ......

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odborná spôsobilosť podľa NV č. 296/2010 na výkon zdravotníckeho povolania fyzioterapeut.

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3499458  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona č. 553/2003 Z.z. v 8.platovej triede osobitnej stupnice zdravotníckych pracovníkov+ osobné ohodnotenie (t.j. od 620.-€ a viac podľa dĺžky odbornej praxe, od 1.1.2019 zvýšenie o cca 130.-€, od 1.1.2020 zvýšenie o 10 percent.)