Kuchár

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Miesto práce
Súdna, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
podľa zákona č. 553/2003 Z.z. v 5.platovej triede + osobné ohodnotenie (t.j. od 770.-€+príplatky za sviatky, soboty, nedele, od 1.1.2019 zvýšenie na 900.-€, od 1.1.2020 zvýšenie o ďalších 10 percent.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca kuchára
Príprava jedál vo vlastnom zariadení pre stálu klientelu
Nenáročná práca bez prípravných prác-len samotné varenie
Prípravné práce (čistenie zeleniny, ovocia, umývanie a pod.) vykonáva pomocný personál

Pevná pracovná doba v jednozmennej prevádzke, stravovanie, sociálny systém, dovolenka o týždeň viac pre všetkých bez ohľadu veku a iné na pohovore. Stabilná práca na neurčitý čas už po roku, priznanie najvyššieho platového stupňa bez ohľadu praxe, možnosť priznania osobného príplatku ihneď po nástupe, vlastné rekreácie, vlastný wellness a telocvičňa a iné ......

Informácie o výberovom konaní

- Stabilné zamestnanie
- Kuchyňa na špičkovej modernej úrovni
Žiadny cudzí ľudia=vďačná klientela
- Uvedená mesačná mzda je za skutočných 40 hod./týždeň t.j. cca 160 hod./mesačne
- Varí sa len podľa týždenného jedálneho lístka (obed tri druhy jedla a večera-žiadne mimoriadne objednávky
Všetci uchádzači budú pozvaní na pohovor Viac informácií priamo na pohovore-lepšie raz vidieť ako sto krát počuť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, reštauračné služby

Odborná spôsobilosť na epidemiologicky závažné činnosti
Samostatná príprava jedál

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3481233  Dátum zverejnenia: 3.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona č. 553/2003 Z.z. v 5.platovej triede + osobné ohodnotenie (t.j. od 770.-€+príplatky za sviatky, soboty, nedele, od 1.1.2019 zvýšenie na 900.-€, od 1.1.2020 zvýšenie o ďalších 10 percent.)