Pracovník údržby (elektrikár)

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a ÚVTOS

Miesto práce
Súdna 15, Trenčín
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
5. PT zákona 553/2003 + osobné ohodnotenie + zmenový príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

údržba prevádzkových elektrických zariadení

Stabilita zamestnania, pravidelný príjem, dovolenka naviac, akcie-sociálny fond, sociálny program.

V prípade záujmu je nutné poslať žiadosť a životopis (stačí e-mailom) a uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.12.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

Vyžaduje sa
- Platné osvedčenie odbornej spôsobilosti elektrotechnika § 22 vyhlášky 508/2009
- Prax v obore prevádzkový elektrikár min. 2 roky
- Dobrý zdravotný stav

Zabezpečovanie nemocničnej zdravotnej starostlivosti pre obvinených a odsúdených.
Výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti obvinených a odsúdených.
Liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre personál.

Súdna 15
911 96 Trenčín

Kontakt

ID: 2806661   Dátum zverejnenia: 30.11.2017