Pracovník údržby (elektrikár)

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a ÚVTOS

Miesto práce
Súdna 15, Trenčín
Termín nástupu
ASSAP
Ponúkaný plat (brutto)
5. PT zákona 553/2003 + osobné ohodnotenie + zmenový príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

údržba prevádzkových elektrických zariadení

Stabilita zamestnania, pravidelný príjem, týždeň dovolenky naviac, akcie zo sociálneho fondu, sociálny program, náklady na stravu 6.-€/mesiac, výber z troch jedál, PRACOVNÁ DOBA PO-PIA od 7- do 15 hod. vrátane pol hodiny prestávky na obed, t.j. skrátený čas práce o polhodinu denne v zmysle KZ, pravidelné školenia na náklady zamestnávateľa vrátane vyhlášky a iné .

V prípade záujmu je nutné poslať žiadosť a životopis (stačí e-mailom-uchádzači budú pozvaní taktiež e-mailom) ,POHOVOR BUDE VYKONANÝ SO VŠETKÝMI UCHÁDZAČMI, KTORÍ SPĹŇAJÚ UVEDENÉ PODMIENKY.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2018 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

Vyžaduje sa
- Platné osvedčenie odbornej spôsobilosti elektrotechnika § 22 vyhlášky 508/2009
- Prax v obore prevádzkový elektrikár min. 2 roky
- Dobrý zdravotný stav

Zabezpečovanie nemocničnej zdravotnej starostlivosti pre obvinených a odsúdených.
Výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti obvinených a odsúdených.
Liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre personál.

Súdna 15
911 96 Trenčín

Kontakt

ID: 2806661   Dátum zverejnenia: 16.2.2018