Stravovateľ LRS v Omšení

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Miesto práce
Omšenie
Termín nástupu
1.9.2019
680 - 800 EUR/mesiacpodľa zákona č. 553/2003 Z.z. v 4.platovej triede podľa výšky započítateľnej odbornej praxe + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie tovaru pre Liečebno-rehabilitačné stredisko
Príprava jedálnych lístkov
Normovanie stravy

Práca v príjemnom tichom prostredí rekreačného zariadenia, stravovanie obed za 0,30 € na deň, sociálny systém viacero benefitov podľa podnikovej kolektívnej zmluvy, dovolenka naviac, vlastné rekreácie a iné na pohovore.

Miesto je voľné od 1.9.2019, je to plnohodnotné miesto na dobu určitú (nie zástup) s predpokladom zmeny na dobu neurčitú po jednom roku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, reštauračné služby

Odborná spôsobilosť na epidemiologicky závažné činnosti

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2230046  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 680 - 800 EUR/mesiacpodľa zákona č. 553/2003 Z.z. v 4.platovej triede podľa výšky započítateľnej odbornej praxe + osobné ohodnotenie