Lekár psychiatrického oddelenia

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Miesto práce
Súdna 15, 911 96 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
ASSAP
A:nástupný bez špec.-1250 EUR/mesiac, B: so špecializáciou cca 1800.-€ , A aj B + osobné ohodnotenie 200 - 600.-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v oblasti psychiatria. Práca vhodná i pre absolventa, možnosť získania špecializácie v oblasti psychiatria, cirkulácie aj u nás.

ZABEZPEČENIE UBYTOVANIA + všetky výhody služobného pomeru, mimo iné : 7 týždňov dovolenky, plus dva týždne rehabilitácia každý rok(od 35 rokov veku), po skončení sk. doby zvýšenie platu o osobné ohodnotenie, pravidelný rast platu zo zákona č.73/1998 každé 3 roky o 6,1 perc., mimo valorizácie, výkon lekárskej pohotovostnej služby = dodatočné navýšenie platu, sociálne zabezpečenie podľa zákona č. 328/2002.(napr. do 30 dní PN= plná výška platu, výsluhové náležitosti...) , príjemný mladý kolektív, bohatý sociálny program, vlastné kvalitné a zdravé stravovanie za 6.-€/mesiac, vlastné fitness a sauna, vlastné rekreačné zariadenia s bazénom a wellness a iné na osobnom pohovore.

Uchádzači budú pozvaní na informatívny pohovor, kde sa dozvedia všetky podrobnosti o výberovom konaní a zákonných podmienkach prijatia do služobného pomeru ako aj všetky výhody služby v bezpečnostnom ozbrojenom zbore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychiatria, u lekárov bez špecializácie ochota atestovať z odboru psychiatria.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpoklady sú dané zákonom č. 73/1998 najmä ( psychologická a zdravotná spôsobilosť), bližšie na osobnom pohovore. Na osobný pohovor sú pozvaní všetci uchádzači.

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1257724  Dátum zverejnenia: 5.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: A:nástupný bez špec.-1250 EUR/mesiac, B: so špecializáciou cca 1800.-€ , A aj B + osobné ohodnotenie 200 - 600.-€