Lekár psychiatrického oddelenia

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a ÚVTOS

Miesto práce
Súdna 15, 911 96 Trenčín
Termín nástupu
ASSAP
Ponúkaný plat (brutto)
nástupný bez špec.-1250 EUR/mesiac, so špecializáciou cca 1800.-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v oblasti psychiatria. Práca vhodná i pre absolventa, možnosť získania špecializácie v oblasti psychiatria.

všetky výhody služobného pomeru, mimo iné : 7 týždňov dovolenky, plus dva týždne rehabilitácia každý rok(od 35 rokov veku), po skončení sk.doby zvýšenie platu o osobné ohodnotenie, pravidelný rast platu zo zákona č.73/1998 každé 3 roky o 6,1 perc., mimo valorizácie, výkon lekárskej pohotovostnej služby = dodatočné navýšenie platu, sociálne zabezpečenie podľa zákona č. 328/2002. a iné

Uchádzači budú pozvaní na informatívny pohovor, kde sa dozvedia všetky podrobnosti o výberovom konaní a zákonných podmienkach prijatia do služobného pomeru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2018 (ostáva ešte 67 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychiatria

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpoklady sú dané zákonom č. 73/1998 najmä ( psychologická a zdravotná spôsobilosť)

Zabezpečovanie nemocničnej zdravotnej starostlivosti pre obvinených a odsúdených.
Výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti obvinených a odsúdených.
Liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre personál.

Súdna 15
911 96 Trenčín

Kontakt

ID: 1257724   Dátum zverejnenia: 8.1.2018