Psychológ (zdravotnícky pracovník)

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Miesto práce
Súdna, Trenčín
Termín nástupu
asap
Od 2 137 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe priznanie motivačného osobného príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon psychologickej diagnostiky pacientov podľa indikácie lekára, výkon individuálnej a skupinovej psychoterapie, výkon konziliárnych psychologických vyšetrení a iné - zastupovanie počas rodičovskej dovolenky do 09/2027.

Všetky výhody služobného pomeru podľa zákona č. 73/1998 Z. z., okrem iného:

  • 7 týždňov dovolenky + 2 týždne preventívnej rehabilitácie každý rok (od 35 rokov),
  • pravidelný rast funkčného platu každé 3 roky o 6,1 % mimo valorizácie,
  • sociálne zabezpečenie podľa zákona č. 328/2002 Z. z. (napr. práceneschopnosť do 30 dní = plná výška služobného platu, výsluhové náležitosti...),
  • bohatý sociálny program,
  • vlastné kvalitné a zdravé stravovanie za 0,50 EUR / deň,
  • vlastné rekreačné zariadenia s bazénom a wellness.

Uprednostňujeme klinických psychológov so špecializáciou, vieme si však predstaviť aj skúseného psychológa bez špecializácie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia + špecializácia v odbore klinická psychológia

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

Špecializácia v odbore klinická psychológia VÝHODOU.

Bez špecializácie v odbore klinická psychológia je podmienkou prijatia do služobného pomeru zaradenie do uvedenej špecializácie.

Požadovaná prax v odbore:

  • v zdravotníckom zariadení min. 2 roky,
  • celková prax min. 5 rokov.

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Šedivý
Tel.: +421322832160
E-mail: poslať životopis
ID: 4801898  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 137 EUR/mesiac