Primár oddelenia pneumológie a ftizeológie

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Súdna, Trenčín, Slove
Termín nástupu
asap
3 568,5 - 4 292,5 EUR/mesiacNástupný plat od 3 568,50 EUR do 4 292,50 EUR v závislosti od započítateľnej odbornej praxe. Po skúšobnej dobe priznanie motivačného osobného príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a organizácia oddelenia pneumológie a ftizeológie, poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore pneumológia a ftizeológia väzneným osobám, výkon konziliárnych vyšetrení, spolupráca s Fakultnou nemocnicou Trenčín a špecializovanými zdravotníckymi zariadeniami v rámci SR.

Všetky výhody služobného pomeru podľa zákona č. 73/1998 Z. z., okrem iného:
• 7 týždňov dovolenky + 2 týždne preventívnej rehabilitácie každý rok (od 35 rokov),
• pravidelný rast funkčného platu každé 3 roky o 6,1 % mimo valorizácie,
• v prípade výkonu lekárskej pohotovostnej služby dodatočné finančné ohodnotenie,
• sociálne zabezpečenie podľa zákona č. 328/2002 Z. z. (napr. práceneschopnosť do 30 dní = plná výška služobného platu, výsluhové náležitosti...),
• príjemný kolektív lekárov,
• bohatý sociálny program,
• vlastné kvalitné a zdravé stravovanie za 0,50 EUR / deň,
• vlastné rekreačné zariadenia s bazénom a wellness.

Informácie o výberovom konaní

Podmienky prijatia
§ 14 - § 15 zákona č. 73/1998 Z. z. (bližšie informácie sú uvedené v záložke „Podmienky prijatia a prijímacie konanie“ – http://www.zvjs.sk/?podmienky-prijatia).

Uchádzač bude pozvaný na informatívny pohovor, kde sa dozvie všetky podrobnosti o prijímacom konaní a zákonných podmienkach prijatia do služobného pomeru ako aj všetky výhody služby v bezpečnostnom ozbrojenom zbore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pneumológia a ftizeológia

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť
- organizačné schopnosti
- skúsenosti s riadením výhodou

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4217741  Dátum zverejnenia: 30.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 568,5 EUR/mesiac