Manažér kybernetickej bezpečnosti

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Súdna, Trenčín, Slove
Termín nástupu
ASAP
1 233 EUR/mesiac- nástupný plat podľa započítateľnej odbornej praxe až do výšky 1 967,50 EUR + po skúšobnej dobe priznanie motivačného osobného príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažuje systém riadenia informačnej bezpečnosti,
- spracováva metodické materiály z oblasti informačnej bezpečnosti,
- spracováva a vydáva bezpečnostné odporúčania a bezpečnostné pokyny pre informačnú bezpečnosť,
- iniciuje a monitoruje implementáciu bezpečnostných opatrení,
- koordinuje IT projekty súvisiace s informačnou bezpečnosťou,
- preskúmava aspekty (kontrola plnenia zmluvných podmienok v oblasti informačnej bezpečnosti pripomienkovanie zmlúv týkajúcich sa informačno-komunikačných technológií) informačnej bezpečnosti vo vzťahu k dodávateľom,
- podieľa sa na vyšetrovaní bezpečnostných incidentov,
- zabezpečuje manažment rizík,
- vykonáva kontroly dodržiavania pravidiel informačnej bezpečnosti,
- iniciuje, vykonáva a koordinuje poučenia a školenia v oblasti informačnej bezpečnosti,
- v oblasti ochrany osobných údajov zabezpečuje správu logovania pre automatizované informačné systémy,
- v oblasti HELP–DESK-u sa podieľa na školeniach pri zavádzaní nových programov,
- podieľa sa na zabezpečovaní serverov a ich periférií, plynulej prevádzky LAN, elektronickej pošty a výmeny dát,
- v oblasti správy intranetu a elektronických web aplikácii zabezpečuje aktualizáciu obsahu intranetu, prevádzku elektronických web aplikácii, zabezpečuje správu prístupových práv do IKT a informačného systému.

* stabilné zamestnanie,
* možnosť kariérneho rastu,
* garantovaný nárast služobného platu v závislosti od dĺžky odbornej praxe o 6,1 %,
* 6 týždňov dovolenky,
* 2 týždňová rehabilitácia (od 35 rokov veku),
* vlastné kvalitné a zdravé stravovanie za 6,00 €/mesiac,
* bezplatná možnosť využívania posilňovne, sauny,
* vlastné rekreačné zariadenia s bazénom a wellness,
* výhodný sociálny systém.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do služobného pomeru,
- štruktúrovaný životopis,
- doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, alternatívne iný odbor za predpokladu odbornej praxe v oblasti informatiky min. 3 roky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Správa počítačov - Pokročilý
Správa sietí - Pokročilý
Zákon č. 69/2018 Z. z. o kybernetickej bezpečnosti - Mierne pokročilý
IT bezpečnosť - Pokročilý

Podmienky prijatia do služobného pomeru (§ 14 ods. 1 zákona č. 73/1998 Z. z.):
Bezúhonnosť; spoľahlivosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť; zákaz inej zárobkovej činnosti ku dňu prijatia.

Bližšie informácie sú uvedené v záložke „Podmienky prijatia a prijímacie konanie“ - http://www.zvjs.sk/?podmienky-prijatia.

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4141125  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 233 EUR/mesiac