Lekár oddelenia pneumológie a ftizeológie

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Súdna, Trenčín, Slove
Termín nástupu
ASAP, po splnení podmienok prijatia
2 114 EUR/mesiacAtestovaný lekár - nástupný plat od 2 876,00 EUR podľa započítanej odbornej praxe. Neatestovaný lekár bez praxe - nástupný plat od 2 114,00 EUR. Po skúšobnej dobe priznanie motivačného osobného príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore pneumológia a ftizeológia.

Práca vhodná i pre absolventa, možnosť získať špecializáciu v odbore pneumológia a ftizeológia, možnosť absolvovať odborné stáže aj v rámci nášho ústavu.

Druh pracovnoprávneho vzťahu:
Služobný pomer podľa zákona č. 73/1998 Z. z. o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície v znení neskorších predpisov (ďalej len "zákon č. 73/1998 Z. z.").

Všetky výhody služobného pomeru podľa zákona č. 73/1998 Z. z., okrem iného:
- 7 týždňov dovolenky + 2 týždne preventívnej rehabilitácie každý rok (od 35 rokov),
- pravidelný rast funkčného platu (každé 3 roky o 6,1 % mimo valorizácie),
- v prípade výkonu lekárskej pohotovostnej služby ďalšie finančné ohodnotenie,
- sociálne zabezpečenie podľa zákona č. 328/2002 Z. z. (napr. práceneschopnosť do 30 dní = plná výška služobného platu, výsluhové náležitosti...),
- príjemný mladý kolektív lekárov,
- bohatý sociálny program, vlastné kvalitné a zdravé stravovanie za 6.-€/mesiac, vlastné rekreačné zariadenia s bazénom a wellness,
- zabezpečenie dlhodobého ubytovania prostredníctvom služobného bytu.

Na informatívny pohovor budú pozvaní všetci záujemcovia. V prípade doplňujúcich otázok nás neváhajte osloviť e-mailom alebo telefonicky na priložených kontaktných údajoch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pneumológia a ftizeológia, v prípade neatestovaného lekára alebo s lekára inou atestáciou, ochota získať atestáciu v uvedenom odbore.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpoklady sú uvedené v § 14 ods. 1 zákona č. 73/1998 Z. z.:
bezúhonnosť; spoľahlivosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť; zákaz inej zárobkovej činnosti ku dňu prijatia, vek minimálne 21 rokov.

Bližšie informácie budú záujemcom poskytnuté počas informatívneho pohovoru.

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4026533  Dátum zverejnenia: 22.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 114 EUR/mesiac