Sanitár / sanitárka bez zdravotníckeho vzdelania na Internom a Chirurgickom oddelení

Kvalita poskytovaných
služieb garantovaná
skúsenými odborníkmi
Miesto práce
Nemocničná a.s., Duklianskych hrdinov, Malacky
Termín nástupu
ihneď, príp.dohodou
750 - 784,6 EUR/mesiacZákladná mzda 750€ a 34,60€ osobné ohodnotenie. K uvedenej mesačnej mzde patrí mzdové zvýhodnenie za prácu v sťaženom prostredí, mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu, nedeľu a vo sviatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva odborné pracovné sanitárske činnosti - hygienickú starostlivosť o pacientov a prostredie, sprevádza/transportuje pacientov na vyšetrenia, zabezpečuje dovoz stravy a bielizne.

V rámci systému zamestnaneckých výhod a benefitov poskytujeme:
  • zľavnené ubytovanie v nemocničnej ubytovni podľa voľných kapacít
  • možnosť zvyšovanie kvalifikácie vo vybranom odbore
  • zľavu pri poskytovaní platenej zdravotnej starostlivosti aj pre rodinných príslušníkov
  • zľavu v nemocničnej lekárni
  • príspevok na DDS
  • odmeny pri pracovných jubileách
  • MultiSport kartu za zvýhodnenú cenu
  • METRO kartu
  • Refferal bonus - odmena za odporúčanie nového zamestnanca
Zároveň je u nás samozrejmosťou korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa, možnosť ďalšieho odborného a profesionálneho rastu a príjemné pracovné prostredie.

Uprednostňujeme kandidátov so skúsenosťami s prácou v zdravotníctve.
Vzdelanie SZŠ - sanitár si zamestnanec doplní do 2 rokov od nástupu.

Svoje odborné štruktúrované životopisy prosím zasielajte v slovenskom jazyku.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov („Nariadenie“).
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú do jedného mesiaca od skončenia výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona a Nariadenia.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovedný prístup k pacientom
• pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
• príjemné vystupovanie, trpezlivosť
• ochota a chuť vzdelávať sa
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• korektnosť a lojálnosť

Neštátna Nemocnica Malacky poskytuje zdravotnú starostlivosť v moderných priestoroch. Patrí medzi nemocnice s menším počtom oddelení, ale s vysokým počtom špecializovaných ambulancií. Pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti umožňuje pacientom využívať najnovšie trendy v oblasti diagnostiky, ambulantnej, jednodňovej a ústavnej zdravotnej starostlivosti. Venujeme sa inovatívnej liečbe kmeňovými bunkami.
Našich 400 zamestnancov sa stará o takmer 100 000 obyvateľov v regióne – a vďaka obľúbenosti pacienti stále pribúdajú. Vo vybraných chirurgických odboroch môžu pacienti využívať poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti, čo je v súlade s najnovšími trendmi v oblasti zdravotníctva.
Kvalita poskytovaných služieb je garantovaná nielen skúsenými odborníkmi, ale aj skutočnosťou, že nemocnica má dva certifikáty kvality. Okrem poskytovania zdravotnej starostlivosti nemocnica participuje aj na vedecko-výskumnej činnosti ako aj klinických štúdiách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Pažitná
Tel.: +421908536876
E-mail: poslať životopis
ID: 4730398  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac