Sestra / Praktická sestra - asistent pre Senior - geriatrické centrum, n.o., Malacky

Kvalita poskytovaných
služieb garantovaná
skúsenými odborníkmi
SENIOR – geriatrické centrum, n.o., Duklianskych hrdinov 34, Malacky
Termín nástupu
dohodou
920 - 1 040 EUR/mesiacPozícia sestra - základná mesačná mzda 1040€ + 115€ osobné ohodnotenie; pozícia praktická sestra - asistent je základná mzda 920€ + 120€ osobné ohodnotenie. K uvedenej mzde patrí mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu, prácu v sobotu, nedeľu a sviatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexná ošetrovateľská starostlivosť o klienta
  • činnosti súvisiace s prijatím, preložením a prepustením klienta
  • všestranná starostlivosť o individuálne potreby klienta

  • stabilné postavenie spoločnosti
  • systém zamestnaneckých výhod a benefitov
  • príjemné pracovné prostredie
  • príspevok na sporenie do III. piliera doplnkového dôchodkového sporenia

Svoje odborné štruktúrované životopisy a žiadosti o prijatie do zamestnania zasielajte v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v zaslaných dokladoch za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pozíciu v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú do jedného mesiaca od skončenia výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredné odborné vzdelania v odbore praktická sestra/zdravotnícky asistent, sestra; vysokoškolské vzdelanie I. alebo II stupňa v odbore ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovedný prístup k pacientom
  • pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
  • príjemné vystupovanie, trpezlivosť
  • ochota a chuť vzdelávať sa
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • korektnosť a lojálnosť

Neštátna Nemocnica Malacky poskytuje zdravotnú starostlivosť v moderných priestoroch. Patrí medzi nemocnice s menším počtom oddelení, ale s vysokým počtom špecializovaných ambulancií. Pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti umožňuje pacientom využívať najnovšie trendy v oblasti diagnostiky, ambulantnej, jednodňovej a ústavnej zdravotnej starostlivosti. Venujeme sa inovatívnej liečbe kmeňovými bunkami.
Našich 400 zamestnancov sa stará o takmer 100 000 obyvateľov v regióne – a vďaka obľúbenosti pacienti stále pribúdajú. Vo vybraných chirurgických odboroch môžu pacienti využívať poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti, čo je v súlade s najnovšími trendmi v oblasti zdravotníctva.
Kvalita poskytovaných služieb je garantovaná nielen skúsenými odborníkmi, ale aj skutočnosťou, že nemocnica má dva certifikáty kvality. Okrem poskytovania zdravotnej starostlivosti nemocnica participuje aj na vedecko-výskumnej činnosti ako aj klinických štúdiách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Pažitná
Tel.: +421908536876
E-mail: poslať životopis
ID: 4068067  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac