Lekár špecialista / bez špecializácie na lôžkové oddelenia - chirurgické, interné, geriatrické, gynekologické a OAIM

Kvalita poskytovaných
služieb garantovaná
skúsenými odborníkmi
Miesto práce
Nemocničná a.s., Duklianskych hrdinov, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Od 1 416,25 EUR/mesiacLekár špecialista 2605,90€, lekár bez špecializácie 1416,25€, po absolvovaní postupovej skúšky úprava mzdy. K uvedenej mzde patrí mzda za ÚPS, mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu, prácu v sobotu, nedeľu a vo sviatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v príslušnom špecializačnom odbore
  • vedenie zdravotnej dokumentácie pacientov podľa platnej legislatívy
  • vyhodnocovanie výsledkov vyšetrení
  • obsluha prístrojov na pracovisku za účelom diagnostiky a liečby
  • lekár bez špecializácie poskytuje zdravotnú starostlivosti pod odborným vedením lekára so špecializáciou v príslušnom odbore

V rámci zamestnaneckých výhod a benefitov poskytujeme:
  • ubytovanie v nemocničnej ubytovni podľa voľných kapacít
  • dopravu BA - MA a späť podľa voľných kapacít
  • možnosť zvyšovanie kvalifikácie vo vybranom odbore
  • zľavu pri poskytovaní platenej zdravotnej starostlivosti aj pre rodinných príslušníkov
  • zľavu v nemocničnej lekárni
  • MultiSport kartu za zvýhodnenú cenu
  • METRO kartu
  • Refferal bonus - odmena za odporúčanie nového zamestnanca
  • príspevok na DDS
  • odmeny pri pracovných jubileách
Zároveň je u nás samozrejmosťou korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa, možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu a príjemné pracovné prostredie.

Svoje odborné štruktúrované životopisy prosím zasielajte v slovenskom jazyku.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov („Nariadenie“).
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú do jedného mesiaca od skončenia výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona a Nariadenia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo, prípadne špecializácia v príslušnom odbore

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovedný prístup k pacientom
• pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
• príjemné vystupovanie, trpezlivosť
• ochota a chuť vzdelávať sa
• spoľahlivosť, korektnosť a lojálnosť

Neštátna Nemocnica Malacky poskytuje zdravotnú starostlivosť v moderných priestoroch. Patrí medzi nemocnice s menším počtom oddelení, ale s vysokým počtom špecializovaných ambulancií. Pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti umožňuje pacientom využívať najnovšie trendy v oblasti diagnostiky, ambulantnej, jednodňovej a ústavnej zdravotnej starostlivosti. Venujeme sa inovatívnej liečbe kmeňovými bunkami.
Našich 400 zamestnancov sa stará o takmer 100 000 obyvateľov v regióne – a vďaka obľúbenosti pacienti stále pribúdajú. Vo vybraných chirurgických odboroch môžu pacienti využívať poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti, čo je v súlade s najnovšími trendmi v oblasti zdravotníctva.
Kvalita poskytovaných služieb je garantovaná nielen skúsenými odborníkmi, ale aj skutočnosťou, že nemocnica má dva certifikáty kvality. Okrem poskytovania zdravotnej starostlivosti nemocnica participuje aj na vedecko-výskumnej činnosti ako aj klinických štúdiách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Arpášová
Tel.: +421342829138
E-mail: poslať životopis
ID: 3954515  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 416,25 EUR/mesiac