Pomocný pracovník na stredisku prania a opráv bielizne

Kvalita poskytovaných
služieb garantovaná
skúsenými odborníkmi
Miesto práce
Nemocnica Malacky, Duklianskych hrdinov, Malacky
Termín nástupu
ihneď, príp.dohodou
696 - 720 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 696€ + 24€ osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
  • preberanie a triedenie bielizne
  • vykonávanie opráv poškodenej bielizne a drobné krajčírske práce
  • splupráca s vedúcou strediska pri zabezpečovaní upratovania priestorov, pri koordinácii odpadového hospodárstva a pri administratívnych činnostiach súvisiacich s chodom strediska
  • práca je na jednozmennú prevádzku od 5:00 do 13:00 hod.

V rámci systému zamestnaneckých výhod a benefitov poskytujeme:
  • zľavu pri poskytovaní platenej zdravotnej starostlivosti aj pre rodinných príslušníkov
  • zľavu v nemocničnej lekárni
  • odmeny pri pracovných jubileách
  • príspevok na DDS
Zároveň je u nás samozrejmosťou korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa a príjemné pracovné prostredie.

Svoje odborné štruktúrované životopisy prosím zasielajte v slovenskom jazyku.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov („Nariadenie“).

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Základy
E-mail - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
  • príjemné vystupovanie, trpezlivosť
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • korektnosť a lojálnosť

Neštátna Nemocnica Malacky poskytuje zdravotnú starostlivosť v moderných priestoroch. Patrí medzi nemocnice s menším počtom oddelení, ale s vysokým počtom špecializovaných ambulancií. Pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti umožňuje pacientom využívať najnovšie trendy v oblasti diagnostiky, ambulantnej, jednodňovej a ústavnej zdravotnej starostlivosti. Venujeme sa inovatívnej liečbe kmeňovými bunkami.
Našich 400 zamestnancov sa stará o takmer 100 000 obyvateľov v regióne – a vďaka obľúbenosti pacienti stále pribúdajú. Vo vybraných chirurgických odboroch môžu pacienti využívať poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti, čo je v súlade s najnovšími trendmi v oblasti zdravotníctva.
Kvalita poskytovaných služieb je garantovaná nielen skúsenými odborníkmi, ale aj skutočnosťou, že nemocnica má dva certifikáty kvality. Okrem poskytovania zdravotnej starostlivosti nemocnica participuje aj na vedecko-výskumnej činnosti ako aj klinických štúdiách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Arpášová
Tel.: +421342829138
E-mail: poslať životopis
ID: 3946400  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac