Kuchár / Pomocný kuchár

Nemocnica Alexandra Wintera

Miesto práce
Winterova 66, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
899 EUR/mesiacKuchár od 899 €, pomocný kuchár od 771 €, + zvýšenie základnej mzdy podľa dohody + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatok + osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocný kuchár/ka - náplň práce:
- čistenie zeleniny, umývanie inventáru, samostatná príprava šalátov, príloh, pitného režimu.
Požiadavky na zamestnanca: stredoškolské vzdelanie bez maturity, prax v kuchyni vítaná.
Kuchár/ka - náplň práce:
- technologická príprava a výdaj jedál, práca s diétnym systémom.
Požiadavky na zamestnanca: stredoškolské vzdelanie s maturitou, odbor kuchár.

- široký benefitný program nemocnice,
- veľa zamestnaneckých výhod,
- stabilita pracovného miesta,
- nadštandardné osobné ohodnotenie - až 300 EUR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. je zdravotníckym zariadením v kúpeľnom meste Piešťany a poskytuje zdravotnú starostlivosť v 7 lôžkových oddeleniach a 31 špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje výučbu študentov Fakulty zdravotníckych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4309931  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 899 EUR/mesiac