Laboratórny diagnostik

Nemocnica Alexandra Wintera

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
1 044 - 2 128 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy : laboratórny pracovník bez prípravy na výkon práce v zdravotníctve 1044 €, laboratórny diagnostik bez špecializácie 1267 €, laboratórny diagnostik so špecializáciou v príslušnom odbore 2128 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- laboratórna a diagnostická činnosť na oddelení klinickej mikrobiológie

- ponúkame bezplatné ubytovanie

- pracovný pomer na dobu určitú - zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedecká fakulta, odbor mikrobiológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príprava na výkon práce v zdravotníctve vítaná
- špecializácia v odbore mikrobiológia vítaná

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. je zdravotníckym zariadením v kúpeľnom meste Piešťany a poskytuje zdravotnú starostlivosť v 7 lôžkových oddeleniach a 31 špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje výučbu študentov Fakulty zdravotníckych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3896979  Dátum zverejnenia: 24.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 044 EUR/mesiac