Lekár - ortopéd

Nemocnica Alexandra Wintera

Miesto práce
Winterova 66, Piešťany
Termín nástupu
Ihneď; prípadne podľa dohody
1 800 - 3 000 EUR/mesiaclekár bez špecializácie 1800 €, lekár so špecializáciou v príslušnom odbore 2606 €, + pohyblivá zložka mzdy podľa dohody. Naša ponuka môže byť pre Vás ešte vyššia a bude sa odvíjať od Vášho vzdelania, praxe a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lekárov:
- ortopédov.
Vašou náplňou práce bude:
- samostatné vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v odbore .

- náborový príspevok 3000,- EUR,
- výhodné platové podmienky, pohyblivá zložka mzdy dohodou,
- prvé 3 mesiace bezplatné ubytovanie,
- perspektíva odborného napredovania a stabilita pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárska fakulta

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- špecializácia v príslušnom odbore,
- prijmeme aj lekárov bez špecializácie.

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. je zdravotníckym zariadením v kúpeľnom meste Piešťany a poskytuje zdravotnú starostlivosť v 7 lôžkových oddeleniach a 31 špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje výučbu študentov Fakulty zdravotníckych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3581896  Dátum zverejnenia: 12.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac