Sestra - námestník riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť

Nemocnica Alexandra Wintera

Miesto práce
Piešťany
Mzdové podmienky (brutto)
1500 € + príplatok za riadenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizovanie ošetrovateľskej starostlivosti v nemocnici

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. Piešťany príjme do pracovného pomeru:
- námestník riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť

Kvalifikačné predpoklady, požiadavky a iné kritériá:
• VŠ vzdelanie II. stupňa – ošetrovateľstvo
• odborná prax najmenej 5 rokov
• špecializácia v niektorom zo špecializačných odborov pre profesiu sestra v zmysle NV č. 296/2010 Z.z.
• špecializácia v odbore zdravotnícky manažment a financovanie alebo špecializácia v odbore manažment a administrácia v oblasti zdravia alebo MPH alebo odborná prax najmenej 15 rokov
• organizačné, riadiace a a komunikatívne schopnosti
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
• občianska a morálna bezúhonnosť
• registrácia v Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek

Žiadosti spolu s:
• kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní a špecializácii
• štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej dĺžky odbornej praxe
• písomné čestné vyhlásenie o plnej spôsobilosti na právne úkony
• výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
• kópia dokladu o registrácii v Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek
• mailový kontakt

doručte v termíne do 7.12.2018 vrátane na adresu:

Nemocnica Alexandra Wintera n. o.
personálne a mzdové oddelenie
Wintrova 66
921 63 Piešťany
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. je zdravotníckym zariadením v kúpeľnom meste Piešťany a poskytuje zdravotnú starostlivosť v 7 lôžkových oddeleniach a 31 špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje výučbu študentov Fakulty zdravotníckych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3546799  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 € + príplatok za riadenie