Praktická sestra (zdravotnícky asistent)

Nemocnica Alexandra Wintera

Miesto práce
Winterova 66, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
1 109 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 1109 € - výška mzdy závisí od dosiahnutého vzdelania v zdravotníckom odbore a od odpracovaných rokov praxe v zdravotníckom povolaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pacientov vrátane asistencie sestre pri odborných ošetrovateľských výkonoch na lôžkových oddeleniach (nepretržitá prevádzka).

- ponúkame náborový príspevok 1500,- EUR,
- prvé 3 mesiace bezplatné ubytovanie.

Informácie o výberovom konaní

Informácie u námestníčky pre ošetrovateľskú starostlivosť:
Mgr. Renáta Struková
tel. č.: 033 7955 302, 033 7955 264
tel. mobil: 0948 273 924
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SZŠ - odbor praktická sestra / zdravotnícky asistent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť.

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. je zdravotníckym zariadením v kúpeľnom meste Piešťany a poskytuje zdravotnú starostlivosť v 7 lôžkových oddeleniach a 31 špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje výučbu študentov Fakulty zdravotníckych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3532626  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 109 EUR/mesiac