Sestra - inštrumentárka

Nemocnica Alexandra Wintera

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
1 304 - 1 891 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy : sestra bez špecializácie od 1304 €, sestra so špecializáciou v príslušnom odbore od 1435 €. Výška mzdy závisí od dosiahnutého vzdelania v zdravotníckom odbore a od odpracovaných rokov praxe v zdravotníckom povolaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sestry - inštrumentárky na operačné sály.

- ponúkame náborový príspevok 2000,- EUR,
- nadštandardné platové podmienky, ktoré budú špecifikované na osobnom stretnutí,
- prvé 3 mesiace bezplatné ubytovanie,
- perspektíva odborného napredovania a stabilita pracovného miesta.

Informácie o výberovom konaní

Informácie u námestníčky pre ošetrovateľskú starostlivosť:
Mgr. Renáta Struková
tel. č.: 033 7955 302, 033 7955 264
tel. mobil: 0948 273 924
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- sestra, ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax a získaná špecializácia v odbore - výhodou ale nie podmienkou,
- samostatnosť, zodpovednosť, nekonfliktnosť, empatia, pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam, záujem o odborný a osobnostný rast, korektnosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi.

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. je zdravotníckym zariadením v kúpeľnom meste Piešťany a poskytuje zdravotnú starostlivosť v 7 lôžkových oddeleniach a 31 špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje výučbu študentov Fakulty zdravotníckych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3363099  Dátum zverejnenia: 2.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 304 EUR/mesiac