Sestra - inštrumentárka

Nemocnica Alexandra Wintera

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
sestra so špecializáciou v príslušnom odbore 876 €, sestra bez špecializácie 739

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sestru - inštrumentárku na operačné sály.

- ponúkame náborový príspevok 1500,- EUR,
- nadštandardné platové podmienky, ktoré budú špecifikované na osobnom stretnutí,
- bezplatné ubytovanie,
- perspektíva odborného napredovania a stabilita pracovného miesta.

Informácie o výberovom konaní

Informácie u námestníčky pre ošetrovateľskú starostlivosť:
Mgr. Dagmar Šauliková
tel. č.: 033 7955 302
e-mail: saulikova@naw.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- sestra, ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax a získaná špecializácia v odbore - výhodou ale nie podmienkou,
- samostatnosť, zodpovednosť, nekonfliktnosť, empatia, pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam, záujem o odborný a osobnostný rast, korektnosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi.

Poskytovanie ústavnej a ambulantnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nemocnica Alexandra Wintera n.o., Piešťany
Winterova 66
921 63 Piešťany
ID: 3363099   Dátum zverejnenia: 18.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   sestra so špecializáciou v príslušnom odbore 876 €, sestra bez špecializácie 739