Lekár gastroenterológ

Nemocnica Alexandra Wintera

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
1 417 - 3 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy : lekár bez špecializácie 1417 €, lekár so špecializáciou v príslušnom odbore 2606 €, + pohyblivá zložka mzdy podľa dohody. Naša ponuka môže byť pre Vás ešte vyššia a bude sa odvíjať od Vášho vzdelania, praxe a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vykonávanie špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v odbore gastroenterológia - v gastroenterologickej ambulancii

- lekárom so špecializáciou v odbore gastroenterológia - náborový príspevok 3000,- EUR,
- ponúkame plat dohodou,
- bezplatné ubytovanie,
- perspektíva odborného napredovania a stabilita pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárska fakulta

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- špecializácia v odbore gastroenterológia,
- prijmeme aj lekárov bez špecializácie.

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. je zdravotníckym zariadením v kúpeľnom meste Piešťany a poskytuje zdravotnú starostlivosť v 7 lôžkových oddeleniach a 31 špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje výučbu študentov Fakulty zdravotníckych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3286453  Dátum zverejnenia: 28.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 417 EUR/mesiac