Farmaceutický laborant

Nemocnica Alexandra Wintera

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
1 103 - 1 672 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: farmaceutický laborant bez špecializácie od 1103 €, farmaceutický laborant so špecializáciou v príslušnom odbore od 1308 €. Výška mzdy závisí od dosiahnutého vzdelania v zdravotníckom odbore a od odpracovaných rokov praxe v zdravotníckom povolaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nemocničnej lekárne hľadáme skúseného farmaceutického laboranta/ku na 7,5 hod pracovný úväzok so zameraním na zdravotnícke pomôcky a špecializované zdravotnícke materiály. Práca si vyžaduje dobrú fyzickú kondíciu.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• príjem a výdaj tovarov (lieky, zdravotnícke pomôcky, ŠZM) pre oddelenia nemocnice
• objednávanie tovaru v zmysle platnej legislatívy
• skladová evidencia
• príprava magistraliter a dezinfekcie pre nemocnicu
• iné úlohy podľa pokynov zodpovedného farmaceuta

• práca v nemocničnom prostredí
• 7,5 h pracovný čas (po-pia), voľné víkendy a sviatky
• možnosť rozvoja
• práca v malom a príjemnom kolektíve
• zvýhodnené nákupy so zamestnaneckou zľavou a iné sociálne benefity
• stravovanie v nemocničnej jedálni
• oblečenie a obuv

V prípade vážneho záujmu nám, prosím, pošlite svoj životopis. Ozveme sa len uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za záujem a pochopenie!
Informácie u vedúceho lekárenského oddelenia:
Mgr. Mário Binó
tel. č.: 033 / 7743 825, 033 / 7981 607
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredoškolské odborné s maturitou odbor farmaceutický laborant; vysokoškolské 1.st (Bc.) odbor zdravotnícke a diagnostické pomôcky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• ukončené SŠ vzdelanie v odbore farmaceutický laborant
• predchádzajúca prax v lekárni minimálne 2 roky – v nemocničnej lekárni je prednosťou
• pracovitosť a ochota sa učiť nové veci a prijímať nové výzvy
• základné počítačové znalosti sú podmienkou

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. je zdravotníckym zariadením v kúpeľnom meste Piešťany a poskytuje zdravotnú starostlivosť v 7 lôžkových oddeleniach a 31 špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje výučbu študentov Fakulty zdravotníckych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3159490  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 103 EUR/mesiac