Zdravotnícky laborant - biochemické a hematologické laboratórium

NEMOCENSKÁ BB, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Od 880 EUR/mesiacresp. individuálne ohodnotenie podľa skúseností a praxe uchádzača. Za prípadnú prácu nadčas, pohotovostnú službu, prácu v noci, či prácu v sobotu, nedeľu alebo vo sviatok, sú vyplácané prislúchajúce príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre prevádzku biochemicko – hematologického laboratória prijmeme zamestnanca na pracovnú pozíciu: zdravotnícky laborant.
Náplňou práce uchádzača o zamestnanie bude:
• príjem a príprava biologického materiálu, jeho ďalšie spracovanie podľa predpísaných postupov;
• vykonávanie biochemických a hematologických vyšetrení;
• obsluha laboratórnych prístrojov, analyzátorov, vrátane ich údržby;
• práca s laboratórnym informačným systémom;
• práca s príslušnou dokumentáciou v laboratóriu;
• ďalšie činnosti súvisiace s prácami v laboratóriu, podľa pokynov nadriadeného.

• stabilné zamestnanie a zaujímavá práca v prosperujúcej spoločnosti;
• príplatok za prácu v zdravotnom prostredí nad rámec zákona;
• týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce;
• gastrolístky
• možnosť ďalšieho odborného a profesionálneho rastu;
• korektný a ústretový prístup zamestnávateľa;
• podpora ďalšieho vzdelávania v odbore;
• príjemné pracovné prostredie v menšom kolektíve.

V prípade Vášho záujmu zašlite nám prosím svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v nižšie uvedenom znení. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

„Ako dotknutá osoba podľa Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov súhlasím, aby spoločnosť NEMOCENSKÁ BB, s.r.o., IČO: 36 661,511 ako samotný predmetný zamestnávateľ spracovala moje osobné údaje v rozsahu, v ktorom sú uvedené v mnou zaslanom životopise, za účelom vytvorenia evidencie uchádzačov o zamestnanie pre prípad potreby obsadenia akéhokoľvek voľného pracovného miesta zodpovedajúceho mojej kvalifikácii v rámci spoločnosti NEMOCENSKÁ BB s.r.o., a to na obdobie 10 rokov od udelenia tohto súhlasu.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ - odbor zdravotnícky laborant, prípadne VŠ - odbor Laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť a spoľahlivosť
• dôslednosť
• samostatnosť
• manuálna zručnosť
• flexibilita
• schopnosť a ochota prijímať nové poznatky a zručnosti
• ochota spolupracovať
• lojálnosť
• prax v zdravotníckom laboratóriu je výhodou

Sme neštátne zdravotnícke zariadenie NEMOCENSKÁ BB, s.r.o. a na slovenskom trhu pôsobíme viac už ako 15 rokov. Laboratóriá klinickej biochémie a hematológie a klinickej mikrobiológie v roku 2020 získali na základe rozhodnutia SNAS osvedčenie o akreditácii podľa normy ISO15189:2012, platnej pre medicínske zariadenia. Naša činnosť sa opiera o kvalifikovaných, odborne zdatných pracovníkov a ich mnohoročné skúsenosti v odboroch laboratórnej medicíny. Pracovisko je vybavené modernými analytickými prístrojmi od renomovaných svetových výrobcov, používame certifikované diagnostické prípravky, sme zapojení do medzinárodného systému externej kontroly kvality. Pomáhame lekárom v diagnostike a starostlivosti o ich pacientov.
Naša firemná kultúra je založená na dôveryhodných a dobrých vzťahoch vrámci príjemného kolektívu. Našou silnou stránkou je ústretovosť voči našim klientom, flexibilita, tímový duch a oddanosť práci.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3892149  Dátum zverejnenia: 13.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac