Zdravotnícky laborant

NEMOCENSKÁ BB, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
940 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie základných, špecializovaných, odborných prác v laboratóriu klinickej biochémie.

Plat a mzdové zaradenie sa bude odvíjať od dĺžky praxe v odbore klinická biochémia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky laborant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dochvíľnosť, lojalita a profesionálny prístup k práci.

Sme neštátne zdravotnícke zariadenie NEMOCENSKÁ BB, s.r.o. a na slovenskom trhu pôsobíme viac už ako 15 rokov. Laboratóriá klinickej biochémie a hematológie a klinickej mikrobiológie v roku 2020 získali na základe rozhodnutia SNAS osvedčenie o akreditácii podľa normy ISO15189:2012, platnej pre medicínske zariadenia. Naša činnosť sa opiera o kvalifikovaných, odborne zdatných pracovníkov a ich mnohoročné skúsenosti v odboroch laboratórnej medicíny. Pracovisko je vybavené modernými analytickými prístrojmi od renomovaných svetových výrobcov, používame certifikované diagnostické prípravky, sme zapojení do medzinárodného systému externej kontroly kvality. Pomáhame lekárom v diagnostike a starostlivosti o ich pacientov.
Naša firemná kultúra je založená na dôveryhodných a dobrých vzťahoch vrámci príjemného kolektívu. Našou silnou stránkou je ústretovosť voči našim klientom, flexibilita, tímový duch a oddanosť práci.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3616306  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac