Všeobecná účtovníčka/účtovník

NEMESIS SK s.r.o.

Miesto práce
Rusovská cesta 16, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavenie a zaúčtovanie odberateľských a zaúčtovanie dodávateľských faktúr
- zaúčtovanie pokladničných dokladov,
- evidencia a inventarizácia hmotného majetku spoločnosti
- mesačné spracovanie odpisov
- spracovanie výkazov pre Štatistický úrad
- účasť na inventarizácii a závierkových operácií
- kontrola účtovných dokladov z hľadiska ich správnosti a úplnosti v zmysle platnej legislatívy
- spracovanie daňových priznaní k DPH,
- zaúčtovanie skladov,
- komplexné spracovanie mzdovej agendy podľa platných predpisov,
- komunikácia so štátnymi inštitúciami - zdravotné poisťovne, sociálna poisťovňa, DÚ, ÚP
- spracovanie mesačných výkazov poistného,
- spracovanie mesačných prehľadov a ročných hlásení dane zo závislej činnosti, štatistických a iných výkazov
- spracovanie ročného zúčtovania dane zo závislej činnosti
- vydávanie potvrdení súvisiacich so mzdovou agendou

- možnosť vzdelávania a odborného rastu s podporou zamestnávateľa
- moderné pracovné prostredie
- práca v dynamickom kolektíve
- adekvátne finančné ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z domu
- ročná prémia
- príspevok na stravovanie
- dobrá dopravná dostupnosť

Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom zasielajte e-mailom na adresu – [email protected] . Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o pracovnú pozíciu všeobecný účtovník/účtovníčka v našej spoločnosti. Pozývať na osobný pohovor budeme výlučne uchádzačov, ktorí splňujú požadované kritériá na pracovnú pozíciu. Termín pohovoru s vybraným uchádzačom na pracovnú pozíciu dohodneme telefonicky, prípadne e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nevyhnutnou podmienkou sú skúsenosti s účtovníctvom minimálne 2 roky,
- výborná znalosť princípov účtovníctva
- znalosť príslušnej legislatívy
- bezúhonnosť (výpis z Registra trestov)
- analytické a logické myslenie
- spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť
- komunikatívnosť, iniciatíva a otvorenosť zmenám
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť zvládať aj záťažové situácie

NEMESIS SK s.r.o. je mladá rozvíjajúci sa spoločnosť podnikajúca v oblasti týkajúci sa nehnuteľností a stavebníctva .
ID: 4784294  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac