Platená stáž – účtovníctvo v neziskovom sektore

DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA

Miesto práce
Bárdošova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.07.2022
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.cca. 20 hodín za týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste študentom v odbore účtovníctvo, audit, financie a dane a hľadáte platenú stáž s pridanou hodnotou? Aktuálne hľadáme posilu do nášho tímu ekonomického oddelenia, ktorá nám pomôže vo viacerých oblastiach.

A čo by bolo Vašou úlohou u nás?
• účtovanie majetku - novopostavená budova školy a jej vybavenie
• zisťovanie vstupných údajov pre zaradenie majetku
• označovanie nového majetku
• príprava podkladov na inventúru, ročnú závierku a audit majetku
• v prípade spokojnosti možnosť zoznámiť sa s celou škálou iných účtovných operácií v neziskovej organizácii
• iné úlohy v rámci Vašich požiadaviek na nadobudnutie praxe

Čo požadujeme?
• chuť posúvať veci dopredu
• minimálne 2 ročné štúdiu na niektorom odbore Ekonomickej univerzity, ktorý dáva základy na účtovanie, audítorstvo, firemné financie
• komunikačné zručnosti,
• proaktívny prístup k práci
• ostatné Vás naučíme.

Čo ponúkame?
• možnosť získať prehľad v princípoch účtovania neziskového sektora, v účtovaní majetku
• v prípade spokojnosti možnosť dlhodobej spolupráce
• možnosť získať prax podľa vlastnej potreby

Obedy platené zamestnávateľom
Platená stáž

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, Audit, Dane, Financie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nemecká škola v Bratislave patrí do siete nemeckých škôl v zahraničí, založená bola v septembri 2005. Zriaďovateľom je Nemecké školské združenie, ktoré pracuje na základe neziskovej spoločnosti. K nášmu zariadeniu patria: materská škola, základná škola a gymnázium. Nemeckú školu v súčasnosti navštevuje 450 detí . Vyučovacím jazykom je nemecký a slovenský jazyk.
U nás Vás čaká príjemná firemná kultúra, medzinárodné prostredie ako aj moderné pracovné priestory a vybavenie. Pracovné miesta u nás sú isté, hľadáme ľudí na dlhodobú spoluprácu.
Tešíme sa na Vás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4369320  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.