Reagujte bez životopisu

Elektromontér / Elektrikár / Elektrotechnik

NEMEC elektromontáže, s.r.o.

Miesto práce
Tolstého 109/10, 066 01 Humenné
Termín nástupu
2024
1 350 - 1 600 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda je od 1350 eur za štandardný fond pracovného času 40 hodín týždenne + príplatky a odmeny podľa zásluh a výkonu + diéty. V prípade vyššieho § a viacročnej overiteľnej praxe v rovnakej oblasti, ktorou sa zaoberá naša spoločnosť je základná mzda vyššia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Energetické stavby VN, NN, DP, VO a transformačné stanice
Vonkajšie a vnútorné napájacie rozvody
Priemyselné silnoprúdové rozvody - motorické, svetelné a ovládacie, vrátane rozvádzačov
Bytové, obchodné a kancelárske rozvody el. energie
Bleskozvodné zariadenia
Rozvody slaboprúdu
Meranie a regulácia

Odmeny a príplatky podľa zásluh, pracovnej pozície a výkonu
Vianočné odmeny
Cestovné náhrady
Doplnkové dôchodkové sporenie
Príspevok na rekreáciu
Sprostredkovanie používania rekreačného a športového zariadenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro, Elektrotechnika, Elektroinštalácia, Elektromontáže

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

zodpovedný a pozitívny prístup k práci, lojálnosť, spoľahlivosť a ústretovosť

Spoločnosť NEMEC elektromontáže s.r.o. sa zaoberá elektromontážnymi prácami VN a NN v celom rozsahu, čo v praxi znamená od vypracovania prvotnej koncepcie cez cenové kalkulácie, samotnú montáž vrátane prípadných dodávok materiálu, revíziu diela až po odovzdanie stavby užívateľovi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4445923  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac