Projektový manažér

NEMEC elektromontáže, s.r.o.

Miesto práce
Tolstého, Humenné
Termín nástupu
01.01.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13.plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zverený projekt od počiatočného zadania až po finálne odovzdanie zákazníkovi. Kalkulácia rozpočtov zákazky. Koordinácia práce a činností projektu. Dodržiavanie kvality a termínov výstavby. Zabezpečovanie podkladov pre tvorbu cien - kalkulácia rozpočtov.

Práca v príjemnom kolektíve, mobilný telefón, služobné vozidlo, možnosť používania na súkromné účely, stravné lístky, 13-násty plat,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, silnoprúd

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Logické a technické myslenie. Spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, bezúhonnosť

Spoločnosť NEMEC elektromontáže s.r.o. sa zaoberá elektromontážnymi prácami VN a NN v celom rozsahu, čo v praxi znamená od vypracovania prvotnej koncepcie cez cenové kalkulácie, samotnú montáž vrátane prípadných dodávok materiálu, revíziu diela až po odovzdanie stavby užívateľovi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3808325  Dátum zverejnenia: 1.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac