Logo Nemak Slovakia s.r.o.

IT špecialista

Nemak Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Od 1 900 EUR/mesiaczahŕňa v sebe: základná mzda (1700 - 2000 EUR) + prémie - v závislosti od skúseností uchádzača/-čky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa počítačovej siete, monitorovanie prevádzky LAN a WAN sietí a aktívna spolupráca pri odstraňovaní prípadných problémov (CISCO)
• inštalácia a starostlivosť o HW a SW užívateľov
• riešenie požiadaviek a technická podpora Nemak užívateľov
• práca s Active Directory, DHCP, DNS, GPO,...
• spolupráca na riešení problémov IT s ďalšími zložkami spoločnosti a spolupráca na firemných projektoch
• komunikácia s dodávateľmi IT služieb

• 13. a 14. plat v plnej výške po skúšobnej dobe
• odmena za dochádzku (bez PN, OČR, návštevy u lekára, bez neospravedlnenej absencie) 100€ / mesačne
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily 130 € / polročne
• bonus za odporučenie nového kolegu 350 €
• príspevok na dopravu 120 € / ročne
• tzv. SICK DAY (deň voľna navyše)
• odmeny za vernosť po 1. roku v pracovnom pomere
• príspevky za darovanie krvi, zľavy na športové a kultúrne podujatia
• príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,25 % z hrubého príjmu

Ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v atraktívnom pracovnom prostredí nadnárodnej spoločnosti s motivujúcim odmeňovaním a bohatým sociálnym programom, jazykové a odborné vzdelávanie, možnosť cestovať v rámci získavania skúseností do sesterských závodov.

Svoju žiadosť spolu so životopisom posielajte na [email protected] alebo poštou na adresu: Personálne oddelenie, Vieska 394, 965 01 Ladomerská Vieska, alebo prostredníctvom formuláru po kliknutí na tlačidlo reagovať na ponuku.
Prípadne vyplňte osobne žiadosť na recepcii spoločnosti Nemak Slovakia.

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kľúčové podmienky dôležité pre túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT oblasť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Microsoft Windows, Microsoft Office 365 – pokročilý
• znalosť technológii: Windows servers, VMWare virtualizácia, Veeam backup
• LINUX, SQL, Industry 4.0 Tools - výhodou
• znalosť SAP výhodou, znalosť ISO 27000 - výhodou
• schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme
• profesionálne jednanie, vystupovanie a odborná komunikácia s IT užívateľmi na všetkých úrovniach
• organizačné schopnosti, zodpovednosť, zmysel pre detail
• schopnosť zvládať nárazové zadania a odolnosť voči stresu
• flexibilita a cieľavedomosť
• proaktivita a chuť ďalej sa zlepšovať a vzdelávať

Nemak Slovakia s.r.o. - so sídlom v Žiari nad Hronom je popredným poskytovateľom inovatívnych riešení znižovania hmotnosti vozidiel pre svetový automobilový priemysel so zameraním na vývoj a výrobu hliníkových komponentov pre pohonné jednotky a časti karosérií.
Produkty sa vyrábajú technológiou gravitačného liatia do kokíl a zodpovedajú najvyšším kritériám kvality v automobilovom priemysle.
Spoločnosť rozširuje nielen svoje existujúce kapacity v oblasti hláv valcov, ale zároveň hľadá pre svoju divíziu v oblasti výroby štrukturálnych komponentov vhodných kandidátov so skúsenosťami s vysokotlakovým liatím.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4798147  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac