CNC frézar

Nemak Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ladomerská Vieska 394, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha 3 a 5-osích frézovacích CNC strojov (nutná prax)
• samostatné čítanie výkresovej dokumentácie
• ovládanie riadiaceho systému Heidenhain TNC 530/640 - výhodou)
• prax s inými strojnými zariadeniami (sústruh konvenčný / CNC, rovinná brúska, horizontálna fréza / vyvŕtavačka) -výhodou
• výroba, údržba a modifikácia zlievarenského náradia
• samostatné ustavenie obrobku a zoradenie stroja
• práca v nepretržitom režime

Ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v atraktívnom pracovnom prostredí nadnárodnej spoločnosti s motivujúcim odmeňovaním /vrátane 13. a 14.platu/a bohatým sociálnym programom, jazykové a odborné vzdelávanie, možnosť cestovať v rámci získavania skúseností do sesterských závodov.

Životopisy zasielajte na e-mail: [email protected] alebo na adresu: Personálne oddelenie, Ladomerská Vieska 394, 965 01 Žiar nad Hronom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

• technické myslenie
• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, práca v tíme
• znalosť MS office
• prax v automotive výhodou

Nemak Slovakia s.r.o. - so sídlom v Žiari nad Hronom je popredným poskytovateľom inovatívnych riešení znižovania hmotnosti vozidiel pre svetový automobilový priemysel so zameraním na vývoj a výrobu hliníkových komponentov pre pohonné jednotky a časti karosérií.
Produkty sa vyrábajú technológiou gravitačného liatia do kokíl a zodpovedajú najvyšším kritériám kvality v automobilovom priemysle.
Spoločnosť rozširuje nielen svoje existujúce kapacity v oblasti hláv valcov, ale zároveň hľadá pre svoju divíziu v oblasti výroby štrukturálnych komponentov vhodných kandidátov so skúsenosťami s vysokotlakovým liatím.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3081000  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou