Technik odlievania Nemak Slovakia

Nemak Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ladomerská Vieska
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie plynulého chodu strediska odlievanie/tavenie, výrobných zariadení a ostatných periférnych zariadení s rešpektovaním požadovanej kvality a kvantity produkcie v požadovanom čase podľa požiadaviek zákazníkov a vedenia spoločnosti.
• dosahovanie trvalého zlepšovania kvality a kvantity produkcie a využiteľnosti zariadení zaznamenávaním a analýzou výrobne relevantných údajov, vypracovávaním a presadzovaním nápravných opatrení
• nastavovanie, kontrola a optimalizácia procesu odlievania a tavenia a ostatných určených zariadení
• vypracovanie, príp. aktualizácia existujúcich pracovných a bezpečnostných predpisov, kontrola ich dodržiavania
• realizuje periodické školenia, špecifické upozornenia a nápravné opatrenia
• aktívna účasť na nepodarkových komisiách
• spolupracuje s vedúcimi výrobných stredísk pri plnení úloh strediska, dodržaní efektívnych nákladov a ich optimalizáciou
• spolupracuje s vedúcimi výrobných stredísk a zmenovými majstrami pri zaškolovaní novoprijatých zamestnancov
• spolupracuje s vedúcimi výrobných stredísk pri riešení nových investičných projektov
• plní pokyny nadriadeného vydané v súlade s právnymi normami a predpismi
• vypracováva analýzy a štatistické vyhodnotenia kvality a kvantity produkcie
• zodpovedá za kvalitu a kvantitu produkcie jemu určenej časti výrobného procesu
• zodpovedá za materiálové zabezpečenie určenej časti výrobného procesu
• striktne dodržiava a plní úlohy vyplývajúce zo systémov ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18 001 a ISO 50001
• dodržiava a participuje pri dodržiavaní bezpečnostného systému LOTO u všetkých pracovníkov, ktorí sa
nachádzajú na danom výrobnom stredisku
• spolupracuje pri odstraňovaní havarijných stavov a následných nápravných opatrení
• práca na ranné zmeny

Nástupný plat (brutto) - od 1100 do 1250 € zahŕňa v sebe :
základná mzda (1000€ ) + prémie

Ďalšie benefity:
-13. a 14. plat po skúšobnej dobe v 100% výške
- odmeny za vernosť po 1roku v pracovnom pomere
- odmena za 100% dochádzku 50€ / mes.
- odmena za prítomnosť (bez PN) 115€ / štvrťročne
- bonus za odporučenie nového kolegu 350€
- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,25% z hrubého príjmu
- príspevky pre deti zamestnancov do táborov, ŠvP, za darovanie krvi, zľavy na športové a kultúrne podujatia

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na e-mail: [email protected] alebo na adresu: Personálne oddelenie, Ladomerská Vieska 394, 965 01 Žiar nad Hronom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• relevantná prax zo zlievarenského prostredia
• skúsenosti s plne automatizovanou výrobou (výhodou)
• samostatnosť, aktívny prístup k práci
• technické myslenie
• práca s MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
• anglický / nemecký jazyk ( výhodou)

Nemak Slovakia s.r.o. - so sídlom v Žiari nad Hronom je popredným poskytovateľom inovatívnych riešení znižovania hmotnosti vozidiel pre svetový automobilový priemysel so zameraním na vývoj a výrobu hliníkových komponentov pre pohonné jednotky a časti karosérií.
Produkty sa vyrábajú technológiou gravitačného liatia do kokíl a zodpovedajú najvyšším kritériám kvality v automobilovom priemysle.
Spoločnosť rozširuje nielen svoje existujúce kapacity v oblasti hláv valcov, ale zároveň hľadá pre svoju divíziu v oblasti výroby štrukturálnych komponentov vhodných kandidátov so skúsenosťami s vysokotlakovým liatím.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2498170  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000