Hledáme FOTRA - forex tradera (i bez praxe)

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Miesto práce
Ravak Business Center, Einsteinova 11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Základní složka mzdy 600€ , po zaškolení 800 € + bonusy až 3 000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bude to dobře fungovat, pokud zvládnete:
- komunikaci se stávajícími a případnými potenciálními klienty
- nebudete se bát pracovat samostatně i v týmu
- komunikaci s klienty firmy hlavně po telefonu, e-mailu a občas i osobní v sídle firmy

Zamestnanecké výhody, benefity

- zázemí jedné z nejúspěšnějších mezinárodních společností v oboru, proto se o práci nebudete muset bát
garantovanou FIXNÍ MZDU + bonusy, takže si můžete kdykoliv přilepšit
- přátelské a profesionální vedení
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností významného profesního růstu
- možnost nastartování nové kariéry – získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe
- širokou možnost osobního a profesního rozvoje
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Key Marketing s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co očekáváme, že bude ve Vašem životopisu?
- min ukončené SOU/ SŠ vzdělání (výuční list, maturita)
- flexibilita a schopnost se rychle učit novým věcem
- nástup možný IHNED, případně dohodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Nelson Markets je česká servisná agentura, ktorej špecializáciou sú kapitálové trhy. Ponúkame kompletné služby v oblasti HR, vytvárame reklamné kampane, poskytujeme IT služby a taktiež PR komunikáciu. V rámci Nelson Markets s.r.o. poskytujeme komplexné služby naším klientom
ID: 3389722  Dátum zverejnenia: 26.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základní složka mzdy 600€ , po zaškolení 800 € + bonusy až 3 000€