Asistent/ka finančního oddělení burzovní společnosti - možnost neomezeného výdělku

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
základní složka mzdy 600 eur , benefity až 2.000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou práce:

- Evidencia dokumentov v CRM systéme
- Tvorenie a budovanie dlhodobých vzťahov s klientelou firmy v rodnom jazyku
- Vedenie obchodných stretnutí
- Marketingová kampaň cielená na klientov

- Garantovaný fixný plat 600 Euro, s navýšením FIXU po zkušební době + bonusy a bezkonkurenčný provízny cenník
- Pracovná doba od Po-Pá
- Služobný telefón
- Príjemné a luxusné pracovné prostredie
- Možnosť nadštandardného zárobku vo forme bonusov
- Získanie nových pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Key Marketing s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:
- Uchádzačov s riadne ukončeným SŠ/SOU vzdelaním
- Cieľavedomosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť a chuť zarábať

Nelson Markets je česká servisná agentura, ktorej špecializáciou sú kapitálové trhy. Ponúkame kompletné služby v oblasti HR, vytvárame reklamné kampane, poskytujeme IT služby a taktiež PR komunikáciu. V rámci Nelson Markets s.r.o. poskytujeme komplexné služby naším klientom
ID: 3364239  Dátum zverejnenia: 28.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základní složka mzdy 600 eur , benefity až 2.000 eur