Burzový maklér - junior/senior

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Základní složka mzdy 600€ , po zaškolení 800 € + bonusy až 3 000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– burza bola vždy o telefonovaní, takže telefonovať
– spravovať databázu potencionálnych klientov
– informovať o kvalitných obchodoch na burze a vysvetľovať možnosti investícií

– možnosť zahraničných ciest
– 600€ fixný plat a provízie na ktorých sa dá úrobiť hviezdna výplata
– kariérny postup do pol roka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Key Marketing s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– minimálne stredoškolské vzdelanie
– človeka, ktorému nevadí dress code
– človeka, ktorý nechce pracovať cez víkend

Nelson Markets je česká servisná agentura, ktorej špecializáciou sú kapitálové trhy. Ponúkame kompletné služby v oblasti HR, vytvárame reklamné kampane, poskytujeme IT služby a taktiež PR komunikáciu. V rámci Nelson Markets s.r.o. poskytujeme komplexné služby naším klientom
ID: 3336519  Dátum zverejnenia: 20.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základní složka mzdy 600€ , po zaškolení 800 € + bonusy až 3 000€