Pracovník klientského servisu - nástup ihned

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Miesto práce
Ravak Business Center, Einsteinova 11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
základní složka mzdy 600€ , po zaškolení 800 € + bonusy až 3 500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o finančné trhy? Rád komunukuješ s ľuďmi a snažíš sa pre nich nájsť to najlepšie riešenie? Ak máš zdravé sebavedomie, súťaživého ducha a dokážeš byť tímový hráč, tak máš možnosť stať sa jedným z nás a pracovať na svojej kariére pod vedením skúseného burzového obchodníka.
Hľadáme do tímu mladé aj staršie osobnosti, ktoré majú silnú vôľu a chuť na sebe tvrdo pracovať. Za tvrdú prácu si zaslúžite náležitú odmenu! Nejedná sa o call centrum!

Čo bude náplň tvojej práce?
- priamy kontakt s klientami v podobe telefonických hovorov a osobných schôdzok
- support klientských požiadaviek, registrácie nových zákazníkov
- evidencia dokumentov v CRM systéme

- mentoring od skúsených obchodníkov
- priestor realizovať svoje nápady a profesný rast na prestížnu senior pozíciu obchodníka
- získať skúsenosti a stabilné zázemie v medzinárodnej brokerskej spoločnosti

Pozícia je vhodná pre každého, čo si chce poriadne zarobiť ako sa na burze patrí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Key Marketing s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem rozširovať si znalosti v oblasti finančných trhov (forex, komodity, akcie)
- aktívny prístup k práci, spoľahlivosť, flexibilitu a zodnovednosť
- ak máš naviac skúsenosť s obchodovaním na finančných trhoch, tak je to pre teba veľká výhoda, ale nie podmienka.

Nelson Markets je česká servisná agentura, ktorej špecializáciou sú kapitálové trhy. Ponúkame kompletné služby v oblasti HR, vytvárame reklamné kampane, poskytujeme IT služby a taktiež PR komunikáciu. V rámci Nelson Markets s.r.o. poskytujeme komplexné služby naším klientom
ID: 3336478  Dátum zverejnenia: 20.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základní složka mzdy 600€ , po zaškolení 800 € + bonusy až 3 500 €