Asistentka manažera - jistý FIX + provize - Pobočka Bratislava

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
základní složka mzdy 600 € , po zkušební době navýšení, + provize

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovat, udržovat a dále rozvíjet velice dobré vztahy se zákazníky firmy

- aktivně podporovat zákazníky a řešit jejich operativní potřeby

- aktivně denně komunikovat s kolegy na vlastním oddělení i na jiných odděleních firmy

- na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové

- samozřejmostí je občerstvení na pracovišti a skvělá občanská vybavenost

- možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení

- velmi zajímavé motivační ohodnocení - možnost nadstandardního mzdového ohodnocení

- možnost velmi zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje

- v případě aktivního zájmu raketový kariérní růst v rámci společnosti

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:

Key Marketing s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Jsme rychle rostoucí investiční společnost zabývající se obchodováním na kapitálových trzích.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktivní zájem o profesní a kariérový růst v rámci společnosti

- min. uživatelskou znalost práce na PC

- spolehlivost, profesionální vystupování

- aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu

- flexibilitu, komunikativnost

- schopnost týmové spolupráce

Nelson Markets je česká servisná agentura, ktorej špecializáciou sú kapitálové trhy. Ponúkame kompletné služby v oblasti HR, vytvárame reklamné kampane, poskytujeme IT služby a taktiež PR komunikáciu. V rámci Nelson Markets s.r.o. poskytujeme komplexné služby naším klientom
ID: 3483555  Dátum zverejnenia: 3.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základní složka mzdy 600 € , po zkušební době navýšení, + provize