Akciový konzultant - investice - až 3.000 EUR

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Základní složka mzdy 600€ , po zk. době navýšení + benefity až 3.000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte energiu na rozdávanie, ste komunikatívny a chcete si plniť sny? Nech už množstvom zarobených peňazí, úspešnou karierou alebo prekonáváním výziev so skvelou partiou kolegov? tak práve pre Vás máme skvelý job! Prvým krokom je pozícia salesmana, kde vás radi naučíme všetko, čo k práci budete potrebovať.

Váš deň začne vo firme s rannou kávou/čajom a ranným meetingom s Vašim manažérom. Společne se dohodnete, na čo se dnes zamerať a čo sa udialo nové na burze - pretože základnu mzdu máte istú, ale k splneniu snov chcete viac. Manažér vás podporí nielen teoreticky, ale aj v náročných chvíľach Vám pomôže dojednať určitú vec s klientom.

Ale ak už ste zdatnými obchodníkmi, využite příležitosť a ukážte nám v krátkom čase, čo vo vás je. Chceme kolegov, ktorí vedia, čo chcú a idú si za tým.

Našim ľuďom dáváme maximálnu podporu. Môžete se vydať cestou RETENTION, MANAŽÉRA a byť oporou pro svoj tím a pomáhať mu zlepšovať sa. Stačí chcieť. Hľadáme nadšencov, ktorí chcú predávať a výšku svojej mzdy si určovať sami. Čo kdyby ste nimi boli práve vy?

Čo pre Vás máme my?
- Základná fixná mzda 600 eur a k tomu máte neobmedzené provízie, bežne si obchodníci s províziami zarobia viac než 1800 eur, tí najšikovnejší více ako 3000 eur.
- Vieme, že začiatky sú náročné, preto od nás dostanete maximálnu podporu a intenzivny tréning s profíkmi v našom novom vzdelávacom centre, kde vás všetko naučíme.
- Možnosť kariérneho rastu u nás nieje iba fráza, všetci manažéri tiež začínali na pozícii salesmana rovnako, ako môžete vy.
– motivujúce súťaže

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Key Marketing s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Záujem rozširovať si znalosti v oblasti finančných trhov (forex, komodity, akcie)
- Aktívny prístup k práci, spoľahlivosť, flexibilitu a zodnovednosť
- výbornú znalosť slovenského jazyka

Nelson Markets je česká servisná agentura, ktorej špecializáciou sú kapitálové trhy. Ponúkame kompletné služby v oblasti HR, vytvárame reklamné kampane, poskytujeme IT služby a taktiež PR komunikáciu. V rámci Nelson Markets s.r.o. poskytujeme komplexné služby naším klientom
ID: 3483553  Dátum zverejnenia: 3.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základní složka mzdy 600€ , po zk. době navýšení + benefity až 3.000€