Asistentka obchodního oddělení - i bez praxe - výdělek až 1.700Eur

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
nástupní fix 600€ , po zk. době 800 € + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Tvé práce?
- přímý kontakt s klienty v podobě telefonických hovorů a osobních schůzek
- support klientských požadavků, registrace zákazníků
- aktivní růst v rámci společnosti – účast na školení, zkouškách, zahraničních stáží

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní doba Po – Pá – (8:00h – 17:00h)
- prostor realizovat své nápady a profesní růst na prestižní senior pozici obchodníka
- nabízíme nástupní fix 600 EUR , po zkušební době navýšení 800 EUR, + provize
- nabídka práce je pro zprostředkovaná pro společnost Key Marketing, s.r.o.

Informace o náboru

Pozice je vhodná pro všechny , kteří si věří a chtějí si vydělat na báječný život.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Key Marketing s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme?
- pozitivní přístup k práci
- zájem rozšiřovat si znalosti z oblasti finančních trhů (forex, komodity, akcie a opce)
- aktivní přístup k práci, spolehlivost, flexibilitu a zodpovědnost
- reprezentativní dress code ( s možností se v kanceláři převléknout)
- máš – li navíc zkušenosti s obchodováním na finančních trzích, ta je to pro Tebe velkou výhodou, nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nelson Services je česká servisná agentura, kterou špecializáciou sú kapitálové trhy. Ponúkame kompletné služby v oblasti HR, vytvárame reklamné kampane, poskytujeme IT služby a taktiež PR komunikáciu. V rámci Nelson Services s.r.o. poskytujeme komplexné služby naším klientom
ID: 3418034  Dátum zverejnenia: 17.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupní fix 600€ , po zk. době 800 € + bonusy