Pracovník klientského servisu - místo pracoviště Bratislava

Nelson Services, s.r.o. v likvidaci

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
základní složka mzdy 600€ , po zaškolení 800 € + bonusy až 2 000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jak si Tě představujeme:
- jsi pozitivně laděna osobnost - tedy mezi nás dobře zapadneš
- na druhou stranu ale umíš dobře reprezentovat, rád se slušně oblékneš
- jsi komunikativní a nebojíš se telefonovat
- máš minimálně SŠ vzdělání - bez ohledu na vzdělání

Zamestnanecké výhody, benefity

Čím Tě za dobrou práci u nás odměníme:
- jistý fix - 600 Eur, po zk. době navýšení 800 eur + provize
- místo pracoviště (Po - Pá) v Bratislavě , Ravak Business Center, Einsteinova 11
- jsme opravdu fajn parta, rádi spolu občas podnikneme něco i mimo práci, proto ani o teambuildingové akce u nás nepřijdeš
- občerstvení na pracovišti je pro nás samozřejmostí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Key Marketing s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- budeš pracovat v interním systému společnosti
- budeš s klienty budovat vztah a partnerství, setkávat se s nimi na osobních schůzkách a udržovat vazby telefonickou formou
- příjemný kolektiv, který ocení Tvé úsilí a práci

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Nelson Markets je česká servisná agentura, ktorej špecializáciou sú kapitálové trhy. Ponúkame kompletné služby v oblasti HR, vytvárame reklamné kampane, poskytujeme IT služby a taktiež PR komunikáciu. V rámci Nelson Markets s.r.o. poskytujeme komplexné služby naším klientom
ID: 3389802  Dátum zverejnenia: 26.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základní složka mzdy 600€ , po zaškolení 800 € + bonusy až 2 000 €