Junior account manager

Nelson Markets, s.r.o. (CZ)

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pod dohľadom skúseného Account managera
- spolupráca s členmi teamu
- starostlivosť o klienta, riešenie jeho požiadaviek
- informovanie klienta o jeho možnostiach
- plánovanie a realizácia obchodných stretnutí
- sledovanie aktuálného stavu a vývoja trhu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800eur fixný plat + až 800 eur provízie a bonusy

- fixný plat + bonusy
- bezplatné školenia sú súčasťou pracovnej doby
- zahraničné stáže pre najšikovnejších
- mladý, priateľský a ambiciózny kolektív
- pravidelné teambuildingy, večierky, firemné akcie
- firemný telefón

Naša spoločnosť je priamo nadviazaná na obchodníka ETX Capital, ktorý ma viac než 50 ročné skúsenosti a je garantom na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Ekonómia, Bankovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- minimálne SŠ vzdelanie s maturitou
- prax a cudzí jazyk je výhodou nie však podmienkou

Nelson Markets je česká servisná agentura, ktorej špecializáciou sú kapitálové trhy. Ponúkame kompletné služby v oblasti HR, vytvárame reklamné kampane, poskytujeme IT služby a taktiež PR komunikáciu. V rámci Nelson Markets s.r.o. poskytujeme komplexné služby naším klientom

Adresa spoločnosti

Nelson Markets, s.r.o.
Revoluční 1082/8
110 00 Praha 1 - Nové Město
ID: 3733895   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800eur fixný plat + až 800 eur provízie a bonusy