Účtovník

NELLYORK s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiac- mzda od 1 000€ brutto - mzda sa bude odvíjať od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva
- samostatné spracovanie daňových priznaní pre právnické a fyzické osoby
- príprava podkladov pre mesačné hlásenie DPH
- účtovanie rôznych typov účtovných agend (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry)
- mzdové účtovníctvo
- evidencia, vystavovanie, kontrola správnosti účtovných dokladov
- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- komunikácia s klientmi
- plnenie stanovených termínov
- ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

Benefity:
- stravné
- možnosť prispôsobenia pracovného času (pružný prac. čas, homeoffice)
- možnosť profesijného rastu
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- vzdelávanie, pravidelné školenia
- stabilný zamestnávateľ na trhu
- možnosť využitia osobného koučingu
- firemné akcie (výlety, večierky, kultúrne podujatia,“ langoš day“, ...)
- pet friendly

Do nášho tímu hľadáme spoľahlivého pracovníka. Prídite pracovať k nám do milého kolektívu a príjemného prostredia. Práca je vhodná pre človeka so skúsenosťami v oblasti účtovníctva a daní. V prípade záujmu posielajte žiadosti spolu so životopismi na e-mail: [email protected]. Pokiaľ je to možné kontaktujte nás výhradne e-mailom. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Vedenie podvojného účtovníctva a spracovanie daňových priznaní pre PO

Počet rokov praxe

2

-analyzovanie a riešenie problémov
-komunikácia (jednanie s ľuďmi)
-samostatnosť
-tímová práca
-finančná a ekonomická gramotnosť
-znalosť programu MRP, Money S4 výhodou
- ochota vzdelávať sa v oblasti zákonov
- vodičský preukaz výhodou
-analytické myslenie
-praktické myslenie
-iniciatívnosť
-spoľahlivosť
-trpezlivosť
-pozornosť
-precíznosť (presnosť)
-komunikatívnosť

Spoločnosť NELLYORK s.r.o. sa zaoberá podnikateľským a účtovným poradenstvom od roku 2009. Venujeme sa spracovaniu a vedeniu účtovníctva, spracovaniu daňových priznaní a účtovných závierok, ekonomike a riešeniu podnikateľských problémov, mentoringu, coachingu a poradenstvu pre začínajúcich, malých a stredných podnikateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4064127  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac