1 100 - 1 300 EUR

Sales manager & marketing manager

NELIRENT, s. r. o.

Miesto práce
Michalská 20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie záujemcov o kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností
- vykonávanie pravidelných obhliadok nehnuteľností a vedenie obchodných
rokovaní s potenciálnymi zákazníkmi
- komunikácia a udržiavanie vzťahov s klientmi
- zabezpečenie procesu predaja nehnuteľnosti - manažment predaja
- prezentácia nehnuteľností na webových stránkach
- príprava administratívnych podkladov pre účely uzavretia obchodného prípadu
- vykonávanie inzerčnej činnosti vlastných nehnuteľností s pravidelnou aktualizáciou
- komunikácia s realitnými kanceláriami, pravidelné stretnutia a tvorba databázy
- marketing kompletná agenda
-komunikácia s dodávateľmi

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť odborného rastu
- sickday
- vianočné odmeny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Realitný maklér, predaj a prenájom nehnuteľností, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, spoľahlivosť, reprezentatívne vystupovanie, lojálnosť, kreatívnosť,

Náplňou spoločnosti (NELIRENT, s. r. o. ) je od roku 1993 poskytovanie poradenstva, sprostredkovanie a zastupovanie v oblasti nákupov, predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností a areálov. Špecializácia spoločnosti je rozpredaj komerčných nehnuteľností po jednotkách pre menšie spoločnosti a investorov.

Kladieme dôraz predovšetkým na ziskovosť s ohľadom na dlhodobo udržateľný stav kvality nehnuteľností. Zabezpečujeme čiastočné alebo úplné financovanie nehnuteľností. V tomto ohľade spolupracujeme s celou radou bankových inštitúcií na českom a slovenskom trhu. V oblasti komerčných nehnuteľností sa pohybujeme už viac než 20 rokov.

Adresa spoločnosti

NELIRENT, s.r.o.
Pestovateľská 2
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Matúš Szatmáry
Tel.: +421948272744
E-mail: poslať životopis
ID: 3804435   Dátum zverejnenia: 6.11.2019