Kuchár/ Zástupca šéfkuchára

NEKTAR s.r.o.

Miesto práce
Balkánska 31, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kuchár -zodpovednosť za prípravu jedál podľa určených receptúr a stanovených
štandardov
-zástupca šéfkuchára: pravá ruka šéfkuchára a jeho plné nahradenie v jeho neprítomnosti
-zodpovednosť za plynuly chod celej kuchyne za nepritomnosti šéfkuchára
-zodpovednosť za prípravu jedál podľa určených receptúr a stanovených štandardov
- zodpovednosť za prípravu a realizaciu cateringovych akcii mimo reštaurácie
- zúčastňovanie sa na inventúrach surovín, majetku (správne zrátané počty, správne vyplnené formuláre) a jej odovzdanie v stanovenom termíne
-zodpovednosť za vedenie tímu kuchyne za nepritomnosti šéfkuchára

Reštuarácia v Rusovciach hľadá do svojho tímu zodpovedného člena, na pozíciu kuchár , alebo zástupca šéfkuchára, ktorý bude jeho pravou rukou. Ak chceš pracovať mimo ruchu veľkomesta, s pohodlným parkovaním, v dobrom kolektíve, pošli svoj živtopis a viac sa dohodneme na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.11.2017 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Ďalej:
- Znalosť kuchyne, kalkulácií. Znalosť gastronómie.
- Zodpovedný prístup k práci.
- Autorita.
- Prax v oblasti gastronómie.
- Prax na veducej pozícii min. 1 rok.
- Dynamika, chuť pracovať, viesť kolektív a byť členom tímu.
- Skúsenosť s vedením personálu.
- Znalosť v oblasti tvorby kalkulácií.

Spoločnosť pôsobiaca výhradne v Gastronómii. Pracovná ponuka platí pre prevádzku Reštaurácia Sľuk v Rusovciach, mimo ruchu centra Bratislavy, ako aj pre cateringove akcie mimo nej.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

NEKTAR PLUS s.r.o.
Ružinovská 3
821 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3085599   Dátum zverejnenia: 6.10.2017