Reagujte bez životopisu

Čašník/čašníčka do reštaurácie SĽUK

NEKTAR PLUS s.r.o.

Miesto práce
Balkánska 31, Bratislava-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacod 6,50 € / 1 hod. (NETTO) v závislosti od Tvojich skúseností + všetky nadčasy sú riadne zaplatené + tips podľa Tvojej šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je pre Teba dôležité, aby sa zákazník cítil príjemne? Rád sa učíš novým, moderným trendom a spoločne s nami ich rád aplikuješ do produktov a služieb, ktoré ponúkame?
Tak poď s nami pracovať :)
Reštaurácia SĽUK hľadá vhodného kandidáta a šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu čašník/barista.

Medzi hlavné pracovné činnosti a zodpovednosti patria:
- znalosť jedálneho a nápojového lístka,
- profesionálne servírovanie jedál, nápojov a vín podľa stanoveného štandardu,
- príprava jednoduchých miešaných nealkoholických a alkoholických nápojov,
- odporúčanie a aktívna podpora predaja špecialít, jedál a nápojov,
- nutnosť samostatnej práce pri zvládaní obedových a večerných špičiek,
- prehľad o zákazníkoch na rajóne a v objednávkach,
- dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov,
- dodržiavanie pravidiel a pracovných manuálov,
- kontrola skladových zásob a surovín,
- pravidelné inventúry,
- práca s pokladňou a systémom BlueGastro (zaškolíme),
- komunikácia a spolupráca v tíme.

Pracovná doba:
krátky/dlhý týždeň, od 10.00 do 22.00 hod.
(+všetky nadčasy sú riadne zaplatené)

- Stabilné a dynamické zamestnanie v atraktívnej reštaurácii,

- Profesionálny a priateľský kolektív s možnosťou rastu,

- Získanie vstupeniek na divadelné predstavenia,

- Zamestnanecká strava a pitný režim zdarma,

- Peňažné a vecné bonusy v závislosti od pracovných výkonov,

- Vlastné parkovanie a rýchla dostupnosť MHD,

- Pravidelné firemné teambuildingy a príležitosti na zábavu a oddych,

- Riadne platené všetky nadčasy.

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Radi vás naučíme všetko čo vieme a vieme toho naozaj dosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia, kuchár-čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Uchádzači o túto pracovnú pozíciu by mali mať vzdelanie v príslušnom odbore s praxou minimálne 2 rok

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Hľadáme profesionálneho, zdvorilého a priateľského čašníka/čašníčku,

- Flexibilita a zodpovednosť sú pre nás kľúčové vlastnosti,

- Radosť z práce s ľuďmi je pre nás dôležitá,

- Očakávame pro-firemný a pro-zákaznícky prístup,

- Hľadáme kolegu s typickým vzdelaním v oblasti gastronómie,

- Požadujeme zručnosť v práci s nápojmi a jedlami,

- Znalosť anglického jazyka je výhodou,

- Schopnosť pracovať pod tlakom a v hektickom prostredí je nutnosťou,

- Komunikatívnosť a pozitívny prístup sú nevyhnutné soft skills.

Spoločnosť NEKTAR PLUS s.r.o. prevádzkuje reštauráciu SĽUK v Bratislave - Rusovciach, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti kaštieľa a parku. Disponuje vlastným parkoviskom pre cca 100 áut. V budove sa nachádza folklórne umelecké teleso SĽUK (slovenský ľudový umelecký kolektív) Má vlastné divadlo s kapacitou 200 miest.
Reštaurácia má kapacitu 60 miest a v letných mesiacoch rozšírenú o terasové sedenie s kapacitou 100 miest.
Koncept reštaurácie je zameraný na regionálnu a sezónnu gastronómiu.
Klientela je prevažne slovenská , ale tešíme sa aj početnej zahraničnej

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4581966  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac