Reagujte bez životopisu

Kuchár v reštaurácií SĽUK

NEKTAR PLUS s.r.o.

Miesto práce
Balkánska 31, Bratislava-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 1 650 EUR/mesiacod 9,00 Eur / 1 hod. (netto), v závislosti od Tvojich skúseností a pozície + všetky nadčasy sú riadne zaplatené.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sleduješ trendy v gastronómii a máš prehľad v receptúrach? Tak poď pracovať s nami :)
Reštaurácia SĽUK hľadá vhodného kandidáta a šikovného kolegu na pozíciu kuchár.

Medzi hlavné pracovné činnosti a zodpovednosti patria:
- príprava denného menu, minútkových studených a teplých jedál regionálnej kuchyne,
- zodpovednosť za prípravu a kvalitu vydaných pokrmov,
- nutnosť samostatnej práce pri zvládaní obedových a večerných špičiek,
- dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov,
- dodržiavanie pravidiel, pracovných manuálov a receptúr,
- kontrola skladových zásob a surovín,
- pravidelné inventúry,
- úzka komunikácia so šéfkuchárom a spolupráca v tíme.

Pracovná doba:
krátky/dlhý týždeň, od 09.00 do 22.00 hod.
(+ všetky nadčasy sú riadne zaplatené)

- zamestnanie v stabilnej, dynamickej a atraktívnej reštaurácií,
- profesionálny a priateľský kolektív,
- príspevky - ošatné, obuv,...
- vstupenky na divadelné predstavenia SĽUK,
- chutná zamestnanecká strava a pitný režim grátis,
- peňažné a vecné bonusy v závislosti od pracovných výkonov,
- vlastné parkovanie,
- rýchla dostupnosť MHD,
- pravidelné firemné teambuildingy,
- všetky nadčasy riadne zaplatené.

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Radi vás naučíme všetko čo vieme a vieme toho naozaj dosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia, kuchár-čašník

Prax na pozícii/v oblasti

Uchádzači o túto pracovnú pozíciu by mali mať vzdelanie v príslušnom odbore s praxou minimálne 2 rok

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie,
- flexibilita,
- zodpovednosť,
- profesionalita,
- pro-firemná a pro-zákaznícka orientácia,
- tímový hráč.

Spoločnosť NEKTAR PLUS s.r.o. prevádzkuje reštauráciu SĽUK v Bratislave - Rusovciach, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti kaštieľa a parku. Disponuje vlastným parkoviskom pre cca 100 áut. V budove sa nachádza folklórne umelecké teleso SĽUK (slovenský ľudový umelecký kolektív) Má vlastné divadlo s kapacitou 200 miest.
Reštaurácia má kapacitu 60 miest a v letných mesiacoch rozšírenú o terasové sedenie s kapacitou 100 miest.
Koncept reštaurácie je zameraný na regionálnu a sezónnu gastronómiu.
Klientela je prevažne slovenská , ale tešíme sa aj početnej zahraničnej

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4361853  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac