Čašník/čka

NEKTAR PLUS s.r.o.

Miesto práce
Balkánska 31, Bratislava-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 550eur - do 800eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov podľa vytvorených štandardov reštaurácie, ovládanie koncepcie, ako aj znalosti ponúkaných jedál a nápojov, účtovanie zákazníkov, zodpovednosť.

pri osobnom pohovore

Restauracia Sľuk sa nachadza 15 minut od centra Bratislavy (blizko zastavky 91,191), prijemne prostredie, dobry kolektiv, možnosť dosiahnuť slušný prijem v zavislosti od praxe a skúsenosti v gastronómii, velke parkovisko. Otvaracie hodiny od 11 - 22. Ak sa chces stat sucastou nasho kolektivu pis, volaj, budeme sa tesit :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2018 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Technika obsluhy, tovaroznalectvo

Spoločnosť pôsobiaca výhradne v Gastronómii. Pracovná ponuka platí pre prevádzku Reštaurácia Sľuk v Rusovciach,ako aj pre cateringove akcie mimo nej.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Ružinovská 3
821 02 Bratislava

Kontakt

ID: 2989092   Dátum zverejnenia: 20.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 550eur - do 800eur