Pracovník reworku - úprava komponentov

Neksten s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,76 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Záujemcom ponúkame prácu v oblasti podpory výrobných procesov vo výrobnom závode medzinárodnej spoločnosti, dodávateľa pre automobilový priemysel. Jedná sa o dočasné, resp. projektové aktivity s flexibilným pracovným časom a rozsahom, ktoré sú vhodné pre SZČO.

• Zabezpečovať úpravu komponentov podľa pracovnej inštrukcie
• Robiť záznam, evidenciu a upravených komponentov
• Zodpovednosť za dodržiavanie plánu reworku
• Udržiavať čistotu a poriadok na zverených pracoviskách a priestoroch

Moderné a čisté pracovné prostredie so sociálnym zabezpečením a stravovaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NEKSTEN s.r.o. sa špecializuje na poskytovanie komplexných riešení pre klientov, predovšetkým z oblasti automobilového priemyslu. Sme špecialistami na testovanie, analýzy a úpravy materiálov a produktov a profesionálne zabezpečenie manažmentu podpory nevýrobných aktivít, ktoré sú súčasťou výrobného procesu.

Zbrojničná 3a
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Fiľ
Tel.: +421907254817
E-mail: poslať životopis
ID: 3996998  Dátum zverejnenia: 7.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,76 EUR/hod.