Administratívny pracovník pre oblasť maloobchodu, skladovej a účtovnej evidencie

NEHERA SK, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacuvádzame minimálnu hranicu - mzda je úzko naviazaná na skúsenosti a zručnosti kandidáta, podľa nich môže byť na osobnom pohovore dohodnutá aj vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše finančné oddelenie hľadáme nového, aktívneho a kreatívneho člena tímu s vedomosťami a skúsenosťami v oblasti maloobchodu, pohybu tovaru, skladového hospodárstva, odpisov predajov a pod.
Náplňou práce na tejto pozícii bude:
- vedenie skladovej evidencie (nahadzovanie výrobných noriem a kompletizácia výrobkov, skladová evidencia materiálu, skladový príjem a výdaj, predaj hotových výrobkov...)
- vytváranie výrobkov v skladovej evidencii
- prevodky
- príprava podkladov pre expedovanie tovaru do maloobchodu
- spracovanie predajov v pokladničnom systéme
- fakturácia a administratíva
- sledovanie pohľadávok a záväzkov
- zber, kontrola a príprava vstupných podkladov pre účtovnú evidenciu
- reportovanie a štatistika
- vedenie evidencie dokumentov
- iné administratívne práce
- komunikácia s ostatnými oddeleniami

Ponúkame:
pestrú (nie monotónnu) prácu pre renomovanú módnu značku
prácu v dynamickom, medzinárodnom tíme
kreatívne prostredie fashion priemyslu
možnosť naučiť sa nové veci a rásť spolu s prestížnou fashion značkou
príjemné pracovné prostredie v historickej budove v centre Bratislavy
nápoje (káva, čaj voda) a ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami
kartu Multisport s príspevkom zamestnávateľa
lektora angličtiny priamo vo firme

Vaše životopisy posielajte mailom na [email protected], do predmetu uveďte "financne oddelenie"
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o uvedenú pozíciu. V prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za Vaše pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladové hospodárstvo

Požadujeme:
- dobré organizačné schopnosti, zmysel pre logistiku a poriadok
- vynikajúce Excel zručnosti
- pracovitosť, spoľahlivosť, cieľavedomosť
- ochota pomôcť a hľadať riešenia
- ochota a schopnosť učiť sa
- skúsenosti v oblasti evidencie skladového hospodárstva
- skúsenosti v účtovníctve sú výhodou
- skúsenosť z výrobnej spoločnosti výhodou
- pedantnosť, záľuba v číslach a analýzach, orientácia na výsledok
- ovládanie Word a Outlook podmienkou

NEHERA je nezávislá slovenská značka, oživujúca dedičstvo slávnej československej značky, ktorá prekvitala v 30. rokoch 20. storočia a zapísala sa do celosvetovej histórie integráciou dizajnu, výroby a maloobchodu.
Spoliehame sa na kreativitu a inovácie pri vytváraní výnimočnej módy, ktorá zostáva elegantná, bez ohľadu na trendy. V módnom svete zastávame heslo: MENEJ JE VIAC.
The NEHERA store is designed to create an intimate and elegant fashion experience.
NEHERA is an independent Slovak brand that revived the heritage of the famous Czechoslovak brand that flourished in the 1930s and made history worldwide in the integration of design, production, and retail.
Relying on creativity and innovation to create exceptional fashion that remains elegant, regardless of the evanescent trends. In a fashion world obsessed with MORE, NEHERA uncovers the beauty in LESS.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4596155  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac